300 múzeum és kiállítóhely Magyarországon

A Mozaik Múzeumtúra keretében az Alexandra Könyvesboltokban megvásárolható a 300 múzeum és kiállítóhely Magyarországon című kulturális útikalauz, amely a programban részt vevő intézményeket mutatja be. Az impozáns kiadvány a látványos fotók mellett, informatív ismertetőket is tartalmaz a hazai múzeumokról, kiállítóhelyekről és remek segítséget nyújthat azoknak, akik szeretnék feltérképezni Magyarország sokszínű kulturális kínálatát. A művészetkedvelők és a rutinos múzeumlátogatók is haszonnal forgatják a hiánypótló kötetet, ugyanis ilyen jellegű kiadvány évtizedek óta nem jelent meg. A 300 múzeum és kiállítóhely Magyarországon című könyv megvásárolható bármelyik Alexandra Könyvesboltban, valamint megrendelhető online.