Kecskeméti Múzeumtúra
2017. Július 15. , Szombat,  8:00 -  5:00

A Tájak-Korok Múzeumok Egyesülettel közösen kulturális sétát szervezünk 2017. július 15-én, szombaton Kecskeméten a Mozaik Múzeumtúra és a TKME pecsételős játék kedvelői számára.

Útvonal: Vasútállomás, Kodály Zoltán emléktábla – Szentháromság temető - Népi Iparművészeti Gyűjtemény – Katona József Emlékmúzeum - Magyar Fotográfiai Múzeum - Kodály Zoltán Zenepedagógiai Intézet - Dunamelléki Református Egyházkerület Ráday Múzeum

Túravezető:  Haraszti Gábor +36-20-946-4659,  Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Találkozó: a kecskeméti vasútállomás peronján a déli oldalon, a padoknál 08.15 – kor.
Budapest felől jöjjön a Tiszavirág intercityvel. Nyugati pu. i. 06.53; Zugló 06.59; Kőbánya-Kispest 07.07;
Cegléden csatlakozás Debrecen, Szolnok (i. 07.15) felől.
Szeged, Kistelek, Szentes (i. 06.34) irányából pedig a Napfény intercityvel érkezhet a találkozóra. Ezekben az IC szerelvényekben nem csak helyjegyköteles, hanem csak gyorsvonati pótjegy köteles 2. o. kocsik is vannak.

Részvétel: előzetes jelentkezés nem szükséges, minden a teljes programon résztvevőt szívesen látunk.
TKM pecsételőlapját és okostelefonját ne felejtse otthon! Az 5 belépő együtt várhatóan 2000 Ft, nyugd. 1100 Ft.

Étkezés: a múzeumlátogatások között természetesen a test táplálására is gondolunk, megebédelhetünk a szolid árakkal dolgozó Főzelékház önkiszolgáló Étteremben, az Alföld Áruház földszintjén. Közvetlen szomszédságában rétesbolt-palacsintázó és fagylaltozó is van.

Hazautazás: a koraesti órákban.

A sétához és a matricagyűjtéshez töltse le a Mozaik Múzeumtúra mobil alkalmazást!

Android:http://bit.ly/MozaikMuzeumtura_Android
iOS: http://bit.ly/MozaikMuzeumtura_iOS