Szolnoki Múzeumtúra
2017. Október 28. , Szombat,  8:00 -  5:00

A Tájak-Korok Múzeumok Egyesülettel közösen kulturális sétát szervezünk 2017. október 28-án, szombaton Szolnokra a Mozaik Múzeumtúra és a TKME pecsételős játék kedvelői számára.

Program:

• A Vasúti Almárium című kiállítás megtekintése az állomáson
  • Látogatás a Damjanich János Múzeumban: a népművészeti, a városi századelős kiállítás, valamint a képtár megtekintése.
  • Jó idő esetén délutáni belvárosi séta

A TÚRA MINDEN RÉSZTVEVŐJE AJÁNDÉK BELÉPŐJEGYET KAP A KÁPOLNÁSNYÉKI HALÁSZ-KASTÉLYBA!

Túravezető: Haraszti Gábor, elérhetőségei: +36-20-946-4659; Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Találkozó: Szolnok vasútállomás utascsarnokában az aluljáróból felvezető lépcsőváros felőli oldalánál 08:45-kor.

Részvétel: előzetes jelentkezés nem szükséges, minden a teljes programon résztvevőt szívesen látunk.
TKM pecsételőlapját és okostelefonját ne felejtse otthon!

Belépőjegy: 1000 Ft, diák és 62-70 év között 500 Ft, 70 év felett és érvényes TKME tagsági igazolvánnyal díjmentes. Az állomásról helyi buszjárattal utazunk a belvárosba.

Hazautazás: a délutáni órákban

Az esemény Facebook oldala: Szolnoki Múzeumtúra