Érdi Múzeumtúra
2017. November 11. , Szombat,  1:30 -  5:00

EBÉD UTÁNI ÉRDI KIRUCCANÁS

A Tájak-Korok Múzeumok Egyesülettel közösen kulturális sétát szervezünk 2017. november 11-én, szombaton Érdre a Mozaik Múzeumtúra és a TKME pecsételős játék kedvelői számára.

Találkozó: Érd alsó vasúti megálló peronján, a lépcső tetején, 13:30-kor. Csatlakozási lehetőség Érd, Szabadság tér buszmegálló, 14:00 órakor.

A túra minden résztvevője ajándék belépőjegyet kap a kápolnásnyéki Halász-kastélyba!

Program: Látogatás a Magyar Földrajzi Múzeumban. A Balázs Dénes, A Kárpát-medence tudományos feltárói, a Magyar utazók – földrajzi felfedezők, valamint a Vándordiákok Európában című kiállítás megtekintése. Séta a Múzeumkert szobrai között.

Belépőjegy: 1000 Ft, diák és 62-70 év között 500 Ft, 70 év felett és érvényes TKME tagsági igazolvánnyal díjmentes.

Túravezető: Haraszti Gábor, a TKME elnöke, tel.: +36-20-946-4659

Odautazási javaslat: 1) A Budapest Déli pályaudvarról 13:10-kor Székesfehérvár felé induló személyvonattal. Felszállhat még Kelenföldön 13:17-kor. Érd alsóra érkezik 13:26-kor.
2) A Kelenföld autóbuszpályaudvarról 13:15-kor Pusztazámorra induló Volánbusz járattal Érd, Szabadság tér megállóig, érkezik 13:53-kor.

Részvétel: nem kell előre jelentkezni, szeretettel várunk a találkozón!

Az esemény Facebook oldala: Érdi Múzeumtúra

Mindenkit szeretettel várunk!