Mozaik Múzeumtúra Nap a Magyar Nemzeti Múzeumban
től(tól) 2019. Április 16. , Kedd -  10:00
Címzett 2019. Április 17. , Szerda -  3:00

Ingyenes és változatos foglalkozásokkal várjuk a Magyar Nemzeti Múzeumba a fiatal múzeumbarátokat a tavaszi szünet előtti utolsó tanítási napokon, április 16-án és 17-én! A Mozaik Múzeumtúra Napokon a diákcsoportok 5 féle témakörben ismerkedhetnek a múzeum kiállításaival. Iskolai csoportok igényeihez igazodó, interaktív tárlatvezetéseket és foglalkozásokat kínálunk, amelyek közül a csoport érdeklődésének megfelelően választhatnak!

A két nap az alábbi témákat választhatják csoportoknak:

• Régészet
  • Középkor
  • Újkor
  • Görgei
  • Seuso
  • Kincskereső feladatlap az állandó kiállításhoz

Az alábbi indulási időpontokból tudnak választani:

• 10 óra
  • 11 óra
  • 12 óra
  • 13 óra

Választhatnak módszert:

A foglalkozások, tárlatvezetések 1 órásak.

A regisztrációkat csak e-mailen keresztül tudjuk fogadni, jelentkezési sorrendben. Amennyiben egy hely betelt úgy kollégánk másikat fog ajánlani.

Mindenkit szeretettel várunk!

Hely Magyar Nemzeti Múzeum
Kapcsolat  Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. , Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.