Mozaik Múzeumtúra Roadshow
től(tól) 2022. Május 27. , Péntek -  8:00
Címzett 2022. Május 29. , Vasárnap -  5:00

Mozaik Múzeumtúra Roadshow

Az Örökség Kultúrpolitikai Intézet – mint a Mozaik Múzeumtúra program brand, a hozzá tartozó weboldal, mobilapplikációk, Facebook és Instagram oldal tulajdonosa és a Mozaik Múzeumtúra Programiroda fenntartója – a Néprajzi Múzeum és a Tájak-Korok-Múzeumok Egyesület szakmai támogatásával 2014-ben indította el a Mozaik Múzeumtúra programot.

A Mozaik Múzeumtúra országjáró roadshow kiemelt célja a Mozaik Múzeumtúra program, azaz a magyarországi múzeumok, a múzeumlátogatás és a programhoz kapcsolódó matricagyűjtő játék népszerűsítése. 2022. május 27-29. között a Mozaik Múzeumtúra Roadshow Esztergomba látogat, a programban résztvevő múzeumok: Magyar Nemzeti Múzeum Vármúzeuma, Magyar Nemzeti Múzeum Balassa Bálint Múzeuma, Magyar Nemzeti Múzeum Babits Mihály Emlékháza, Duna Múzeum – Magyar Környezetvédelmi és Vízügyi Múzeum.

Hely 2500, Esztergom