Speciális múzeumtúrák - TKME - Mozaik Múzeumtúra - Velence
2023. Május 25. , Csütörtök,  8:00 -  5:00

Utazás: Budapest —Velence — Dinnyés oda-vissza vonattal.
Részvétel: előzetes jelentkezés Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen, minden érdeklődőt, illetve a Mozaik Múzeumtúra résztvevőit is szeretettel várjuk!

Program: elsétálunk a Meszleny-Wenckheim-kastélyhoz, megnézzük és a tó parton vissza tudunk menni a vasútállomásra. Ezután átmegyünk Dinnyésre, megnézni a mára kétszer akkorára bővült Mini Várparkot. Ezután felkeresünk egy cukrászdát és a késő délutáni órákban elindulunk hazafelé.
Jegyváltás: egyénileg Vonatjegy váltása kötelező oda-vissza útra (kívéve a szépkorúakat).

Odaútra: Budapest Kelenföld pu-ról 08:45-kor induló (-Székesfehérvár) személyvonatra, érkezik 09:21 Velence, majd innen 10:48-kor induló személyvonat , érkezik 10:58-kor Dinnyés.
Visszautazás: a késő délutáni órákban.

Túravezető elérhető: +36-20-946-4659 telefonon.