Matricacserélő fórum a Mozaik Múzeumtúra honlapján

images/matricacsere.JPG

Aktív matrica-cserebere folyik a Mozaik Múzeumtúra honlapján! A múzeumok külsejét ábrázoló matricákat lelkes múzeumtúrázók cserélgetik, hiszen a játék egyik fontos elemeként az 5 darabos csomagokban rejtőző matricákat is be kell ragasztani a Mozaik Múzeumtúra gyűjtőfüzetbe. Így van, akinek a Mai Manó Ház háromszor is megvan, míg a Rendőrmúzeum egyszer sem, pedig már csak ez az egy matrica hiányzik ahhoz, hogy a játékos igényelhesse a garantált National Geographic előfizetést és a Mozaik Múzeumtúra ajándékcsomagot.

Ha Te is így jártál, és hiányzó darabokért cserébe felajánlanád fel nem használt matricáidat, akkor egy gyors regisztráció után már keresheted is a leendő csere-partneredet. Az oldalon minden régiónak saját fóruma van, és már szinte mindegyikben regisztrált tagok várnak. Csatlakozz Te is a Mozaik Múzeumtúrához, és ne aggódj, ha egy kiállítóhelyről több külső matricát is begyűjtöttél, mert a Fórumon most ezekért cserébe, könnyedén hozzájuthatsz a gyűjteményed hiányzó darabjaihoz!