Öt hetes múzeumtúra a Kalandjáratban

images/Szkesfehrvr 1.jpg

Véget ért a Kalandjárat című utazási magazin öthetes Mozaik Múzeumtúrája. Kandász Andrea és Az Ének Iskolája fiatal tehetségei együtt járták be hazánk különleges kiállítóhelyeit, hogy aztán a TV2 műsorában megmutassák, mekkora élmény lehet kicsiknek és nagyoknak is egy múzeumlátogatás. Lovaskocsiztak és bepillantottak egy boszorkánykonyha rejtelmeibe, kipróbálták a török időkben használt kardokat és láncingeket, zenéltek a világ legkülönlegesebb hangszereivel, felelevenítették a magyarság nagy történelmi pillanatait és egy mamutcsontvázat is megnéztek.

Ha lemaradtál volna róla, vagy csak újra szeretnéd nézni, az adások Mozaik Múzeumtúra rovatát megnézheted Youtube csatornánkon és Facebook oldalunkon is. Ha pedig kedvet kaptál, látogass el Te is Szentendrére, Székesfehérvárra, Kecskemétre, Mohácsra, Gyöngyösre vagy a Mozaik Múzeumtúrában részt vevő bármely más intézménybe, hiszen mindenhol élmények várnak Rád! Ne feledd, már csak egy hónapod maradt összegyűjteni a matricákat a garantált ajándékokért!