Speciális múzeumtúrák - TKME - Mozaik Múzeumtúra - Kiskőrös
2023. Március 14. , Kedd,  7:00 -  6:00

Utazás: Budapest —Kecskemét oda-vissza vonattal, Kiskőrösig autóbusszal, Cegléd, Nagykőrös érintésével.
Részvétel: előzetes jelentkezés Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen, minden érdeklődőt, illetve a Mozaik Múzeumtúra résztvevőit is szeretettel várjuk!
Program: elsétálunk a városháza mellett, majd meglátogatjuk Petőfi Szülőházát és Emlékmúzeumát. Egy kis étkezés után elindulunk az Úttörténeti Múzeumba és ezután a Szlovák tájházat is felkeressük. Ha időnk engedi betérünk a Bim-Bam cukrászdába is és utána elindulunk hazafelé.

Jegyváltás: egyénileg (Vonatjegy, az IC vonatokra helyjegy váltása kötelező, majd autóbuszra oda-vissza útra.)
Odaútra: Budapest Nyugati pu-ról 06:53-kor Napfény IC (-Szeged), érkezik 08:10 Kecskemét vá., majd innen 09:30-kor Kiskőrösre induló autóbusszal, érkezik 10:50 Kiskőrös. Csatlakozni lehet Kecskemét autóbuszállomáson (közvetlen a vasútállomás mellett) 9 óra körül.
Visszautazás: késő délután.

Túravezető elérhető: +36-20-946-4659 telefonon.