Speciális múzeumtúrák - TKME - Mozaik Múzeumtúra - Vaja
2023. Június 15. , Csütörtök,  5:00

Utazás: Budapest —Nyíregyháza— Vaja oda-vissza vonattal.
Részvétel: előzetes jelentkezés Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen, minden érdeklődőt, illetve a Mozaik Múzeumtúra résztvevőit is szeretettel várjuk.
Program: Elsétálunk először a római katolikus, majd ezután a görög katolikus templomokhoz megnézzük, majd a református templom mellett elhaladva, elérünk a Vay-kastélyhoz. Egy kis étkezés után, megnézzük a múzeumot. A kastély parkban megcsodáljuk az óriási platánfát is. A késő délutáni órákban elindulunk hazafelé.

Jegyváltás: egyénileg Vonatjegy az IC kocsikra helyjegy váltása kötelező, oda-vissza útra.
Odaútra: Budapest Keleti pu-ról 05:15-kor induló (-Nyugati pu.) TOKAJ IC vonatra, érkezik 08:32-kor Nyíregyházára, majd innen 09:43-kor induló személyvonattal Vaja-Rohod vá., érkezik 10:55-kor.
Visszautazás: a késő délutáni órákban.

Túravezető elérhető: +36-20-946-4659 telefonon.