Óriási építőkockán a Mozaik Múzeumtúra állomásai!

images/mozaikhir-14-07-16.jpg

Egy különleges játékra hívja a családbarát nyári fesztiválok résztvevőit a Kultúra.hu csapata. Egy hatalmas építőkockát rakhatnak ki a játékos kedvű felnőttek és gyerekek! A 16 elemből álló 3D-s puzzle a Mozaik Múzeumtúrában részt vevő kiállítóhelyeket ábrázol. A fiúk kedvence a budapesti Vasúttörténeti Park mozdonya, míg a lányok az Esterházy-kastélyt kedvelik leginkább.

A kockát felépítők Mozaik Múzeumtúra matricacsomagokat és gyűjtőfüzeteket kapnak ajándékba. A szeptember elsejéig meghosszabbított matricagyűjtő játékot a nyári hónapokban is érdemes folytatni, hiszen a gyűjteményt hiánytalanul beküldők garantált ajándékokkal, Mozaik Múzeumtúra ajándékcsomaggal, valamint a National Geographic előfizetéssel gazdagodnak.

Az egyik legnagyobb hazai kulturális portál, a Kultúra.hu nyári roadshowját tavaly szervezték meg először, és a nagy sikerre való tekintettel az oldal szerkesztői idén is több helyszínen jelennek meg kihelyezett sátrukkal.

Az egri Kaláka Fesztivál után július 18-19-én a szarvasi Cervinus Művészeti Fesztiválon, július 30. és augusztus 1. között Kapolcson, a Művészetek Völgye programjain, augusztus 20. és 22. között a székesfehérvári Királyi Napokon, szeptember elsején pedig a Nemzeti Tanévnyitó rendezvényén találkozhatnak a fesztiválozók a Kultúra.hu sátorral és a Mozaik Múzeumtúra programmal. Az egyes helyszínekről a Mozaik Múzeumtúra honlapján előzetesen is tájékozódhatnak majd a túrázók.