Mozaik Múzeumtúra a Kalandjárat utazási magazinban

images/48146_607999122626366_1280953836_n.jpg

A Mozaik Múzeumtúrát koordináló Örökség Kultúrpolitikai Intézet együttműködik a TV2 népszerű utazási magazinjával, a Kalandjárattal. Kandász Andrea hétről-hétre minden adásban új társsal, Az Ének Iskolája egy-egy tehetséges „tanulójával” járja a kiállítóhelyeket, a műsor Mozaik Múzeumtúra rovatában. Eddig már találkozhattunk a lelkes túrázókkal a szentendrei Szabadtéri Néprajzi Múzeumban, ahol nemcsak a lovaskocsizást próbálta ki Andi és Bánság Nelli, de megismerkedtek egy boszorkánykonyha rejtelmeivel is. A Kalandjárat Mozaik Múzeumtúra rovatának következő állomásán Venczli Alexszel látogathatunk el a székesfehérvári Szent István Király Múzeumba és a Hetedhét Játékmúzeumba. Az itt készült adást április 5-én, szombaton 13:00-kor megnézhetik a TV2 csatornáján.